Veebi kunstikool lastele alates 3 eluaastat.

Laps valib ise mida, kuna ja millega joonistada!
Piiramatu ligipääs
Laps saab kasutada kõikki platvormil olevaid videoid piiramatu koguses valides ise sobiva tundi
Sul tekib vaba aeg
Lapsed tegelevad hea meelega ja mõnuga videotunde vaadates. Sul on vaba aeg, et teha oma asju.
Töötab igal nutiseadmel
Platvorm on üles ehitatud nii, et laps saab vaadata videotunde igal nutiseadmel olgu see arvuti, tahvliarvuti või telefon.

Joonistamine on lihtne! Osta ligipääs rohkem kui 100 pilt- ja videotunnile!

19.90€
12.90€
kuus

Iga kuu lisame 10 kuni 20 uut videotundi lastele vanuses 3+ eluaastat. Osta vaid (19.90€ asemel) 12.90€ kuus. Laps saab vaadata ja joonistada piiramatu koguses videotunde, fototunde, alla laadida värvimislehti ja töölehti paberist meisterdamiseks.

LIITU LOOVPUUGA!

Miks valida LOOVPUU
joonistamise videotunde?

Täiendav vaba aeg

Lapsevanemale täiendav vaba aeg - lastele meeldib joonistada iseseisvalt video järgi ja lapsevanem saab tegeleda oma asjadega

Lapse areng

Tunnid on kasulikud - tegeledes joonistamisega teie laps naudib tegevust, arnendab peenmotoorikat, käeliigutuste kordinatsiooni, kujutlusvõimet, tähelepanu ja muid vajalikke osaoskusi. Laps õpib ise joonistama.

Eruditsioon

Mitte ainult joonistamine, vaid ka eruditsioon - kõik videotunnid on ülesehitatud nii, et laps saab teada huvitavaid fakte sellest, mida parasjagu joonistab

Mugav otsing

Videotunde saab otsida vastavalt materjalidele, vanusele või teemadele. Ise valida, mida soovid joonistada.

Taskukohane

12,90€ (19,90€ asemel) eest ligipääs kõikidele video-ja fototundidele, värvimislehed printimiseks ja töölehed, et meisterdada paberist.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas toimub ostuprotsess ja õppimine?

Loovpuu tundide nägemiseks tuleb end kasutajaks registreerida ja süsteemi sisse logida.Seejärel saate osta juurdepääsu tundidele. Pärast makse sooritamist avaneb ligipääs kõikidele tundidele, saate valite endale meelepäraseid tunde ja joonistada teile sobival ajal.

Kui palju maksab õppimine?

Juurdepääs tundidele maksab 12,90 € kuus. Pärast makse sooritamist saate juurdepääsu kõikidele tundidele ning see on tellimisperioodil piiramatu ajaga – saate Loovpuu tunde kasutada nii palju ja nendel aegadel, kui ise soovite.

Kuidas järgmise kuu maksmine toimub?

Enne esimese makse sooritamist saate valida, kui pikaks perioodiks juurdepääsu soovite. Sel juhul toimub teie arveldusarvelt igas kuus automaatne makse. Teine võimalus on osta ligipääs üheks kuuks, mis tähendab, et raha võetakse maha ainult ühe kuu eest ja järgmisel kuul automaatset makset ei toimu.

Kuidas toimida, kui ei soovi enam tunde vaadata?

Kui teil oli valitud makseviisiks „automaatne makse", aga enam ei soovi Loovpuu tunde vaadata, siis logige sisse ja eemaldage linnuke lahtris „automaatne makse". Järgmise kuu samal kuupäeval enam automaatset makset ei toimu ja sellega kaotate  juurdepääsu tundidele.

Kas saan osta ligipääsu Loovpuu tundidele sõbrale?

Loovpuu tunde saab osta online kinkekaartidena. Selleks on vaja registreerida ennast kasutajaks, logida sisse ja valida soovitud teenus. Kinkekaarti on võimalik soetada kuueks kuuks ning see on tavapärasest hinnast 15% soodsam.

Mis vanusele tunnid sobivad?

Loovpuu pakub joonistamistunde lastele alates 3. eluaastast. Tunnid sobivad eelkõige lasteaia-, algkooli- ja põhikoolilastele.

Mis on videotund?

Videotund on lühike video, mille käigus laps saab joonistada seda, mille ise valis. Videos joonistatakse samm-sammult ja räägitakse juurde huvitavaid fakte. Videod on eestikeelsed.

Mis on pilttund?

Pilttund on 5–10 pildist koosnev pildikarusell. Laps klikib pildile ja kordab joonistust samm- sammult.

Tutvu meie galeriiga!

Meie joonistajad

Laps valib ise mida, kuna ja millega joonistada!
LIITU LOOVPUUGA!